Anasayfa > Projeler > > Arazi Projeleri


PROJEYE GENEL BAKIŞ


Yer: Mitzpe Ramon


EPC: Inbar Solar Energy


Sistem Kapasitesi: 4 mW


Ürün: JKM305P-72


Panel sayısı: 13114 adet


Enerji tasarrufu: Yılda 7.200.000 kWH
JinkoSolar, Inbar Solar Energy Firması İçin Yaptığı 4 mW'lık Mitzpe Ramon Ground Projesi'ni Tamamladı


JinkoSolar, İsrail'de güne enerji panelleri alanında lider olan Inbar Solar Energy firmasına yüksek verimli güneş panelleriyle 4 mW güç sağladığını duyurdu. JinkoSolar Mitzpe – Ramon Ground Projesi kapsamında 13.114 adet JKM305P-72 model panel sağladı.


Güney İsrail'in çöl arazilerinde gerçekleştirilen Mitzpe – Ramon Ground Projesi Inbar Solar Energy'nin İsrail'de inşa ettiği en büyük proje olup İsrail'de her yıl 960 evin tüketebileceği 7.200 mW elektrik enerjisi üretiyor ve karbondioksit (CO2) salımını yaklaşık olarak 12.080 ton azaltıyor. 1-2 ay içerisinde bu sistemin şebekeye bağlanması bekleniyor. Bina


“JinkoSolar bizim bu sektörde en güvendiğimiz firmalardan birisidir. Bu devasa projenin zamanında tamamlanması ve panellerin yeterli gelmesi büyük önem taşıyordu. JinkoSolar'ı bize çok dar bir zamanda yüksek verimli paneller sunabileceği için tercih ettik. JinkoSolar ve Inbar birlikteliğinin gelecekte uzun bir süre devam edeceğini ve İsrail'de yerel halka ve çevreye daha fazla katkıda bulunacağını umuyorum.”


Shai Porat


Inbar Solar Energy CEO'su