Anasayfa > Projeler > > Ticari Projeler

 JinkoSolar Avustralya'da Özel Mülkiyetli Çatı Üstüne Kurulu En Büyük Güneş Enerji Sistemini Kurdu


Güneş paneli sektöründe küresel bir lider olan JinkoSolar Holding Co., Ltd. ("JinkoSolar" veya "Şirket") (NYSE: JKS) bugün özel mülkiyetli çatı üstüne kurulu en büyük güneş enerji sistemi, hatta ülke genelindeki en büyük 10 sistemden biri olan toplamda 1,06 mW kapasiteli JinkoSolar 315w panellerini Brisbane Markets, Queensland'de kurduğunu duyurdu. Bu proje Avustralya'daki diğer kurumlarda da bir katalizör etkisi yaratacak.


3350 adet JinkoSolar 315w panelinden oluşan bu 1,06 mW'lık sistem Brisbane Markets'ın şebeke elektriğine bağlılığını azaltacak ve son yıllarda tavan yapan maliyetlerden daha az etkilenmesini sağlayacak. Brisbane Markets Limited, bu pilot projeyi hayata geçirerek aynı zamanda dar ve geniş toplumlarda çevre hassasiyeti konusundaki öncülüğünü göstermeyi amaçlıyor.


"Bu proje JinkoSolar adına Avustralya pazarında yeni bir dönüm noktası" diye JinkoSolar Avrupa Satış Müdürü Anita Li sözlerine şöyle devam etti: "Brisbane Markets projesi Avustralya'da yenilenebilir enerji alanındaki gelişmelerin somut bir örneğidir ve biz Brisbane Markets'ın seçmiş olduğu JinkoSolar'dan ve yüksek kaliteli panellerinden çok memnunuz.”